Aktualności

powrót do listy

REMONT W 48H

Programy |
REMONT W 48H
REMONT W 48H  Foto: ©Domo+

REMONT W 48H

Tomasz Pągowski po raz trzeci pokaże, że remont pomieszczenia w 48 godzin nie jest rzeczą niemożliwą. Zazwyczaj, myślenie o remoncie, wywołuje u nas niemiłe uczucia. A to ze względu na czasochłonność, koszty i nawał pracy. Jednak nie zawsze musi tak być. Na nowe odcinki programu „Remont w 48h” zapraszamy w każdy wtorek od 5 września o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

W każdym odcinku udowadniamy, że mieszkanie, które z pozoru należałoby urządzić od podstaw, wymaga czasami tylko odrobiny pomysłu, pracy i niewielkiego nakładu finansowego. Tomasz Pągowski odwiedza ludzi, którzy chcieliby zrobić w swoim domu remont, ale jednocześnie się go boją. Wraz z prowadzącym widzowie poznają bohaterów i ich mieszkania. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom przedstawiana jest - zamiast oczekiwanych wysokich kosztów remontu i aranżacji - propozycja maksymalnej zmiany przy minimalnych kosztach. Jednocześnie ekipa przeprowadza remont w ciągu zaledwie 48 godzin. Podczas prac widzowie poznają wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

Każda zmiana zostanie pokazana jako część procesu i będzie można zobaczyć jej koszt, nakład pracy, a także sposób wykonania. Bohaterowie mają za zadanie oczyścić pomieszczenie, które wybrał prowadzący, i na dwa dni oddają mu klucze do mieszkania. Zarówno efekt prac, jak i nakład finansowy będzie dla nich niespodzianką przedstawioną na koniec programu. Punktem kulminacyjnym będzie porównanie mieszkania z przed i po remoncie, gdzie całość kosztów zostanie wyszczególniona graficznie.

 

MATERIAŁY ©Domo+

JESIEŃ W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

JESIEŃ W ITVN EXTRA

tvnpix