Aktualności

powrót do listy

POMYSŁ NA BIZNES

Programy |
POMYSŁ NA BIZNES
POMYSL NA BIZNES  

POMYSŁ NA BIZNES

Młodzi przedsiębiorcy walczą o pieniądze, które pomogą im spełnić marzenia i osiągnąć swój cel. Na nowy program „Pomysł na biznes” zapraszamy do ITVN Extra w piątki od 8 września o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork). Co tydzień będziemy emitować dwa odcinki.

Pomysł na biznes” to seria, której głównymi bohaterami są ludzie, pragnący otworzyć własny biznes i spełnić marzenia. Trafiają do programu z różnych powodów. Jedni, by zarobić pieniądze dla najbliższych. Inni, by dowieść swojej kreatywności i pasji lub otrzymać pieniądze na stworzenie wynalazku, którzy może pomóc ludziom w potrzebie. Ich pomysły ocenia wyspecjalizowane jury.

Freddy Cameron to doświadczony biznesmen i ekspert z dziedziny przedsiębiorczości. Nicole Lapin to dziennikarka finansowa, autorka wielu książek i publikacji. Joe Kincaid również może poszczycić się długim doświadczeniem w biznesie. Razem będą oceniać projekty uczestników i przyznawać im granty, które mogą rozwinąć ich pomysły. Kto z nich zrobi na nich najlepsze wrażenie? Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

HANDLARZE. NA ZLECENIE
Następny artykuł:

HANDLARZE. NA ZLECENIE

tvnpix