Aktualności

powrót do listy

POLSKIE PROGRAMY W SIERPNIU

Polecane | Dokumenty |
POLSKIE PROGRAMY W SIERPNIU
NIE PRZEGAP! 

POLSKIE PROGRAMY W SIERPNIU

W sierpniu wszystkich widzów ITVN Extra zapraszamy na polskie programy, które przeniosą Państwa do innego kraju, nauczą nowych rzeczy, a nawet zmuszą do działania! Codziennie będziemy emitować inne produkcje, a wśród nich znajdą się m.in. „Dawid w Europie”, „Home staging”, „Betlejewski. Prowokacje”, „Posmak świata – Sri Lanka”, „Zeszyt ćwiczeń”, czy „10 zadań specjalnych Michela Morana”. Tego nie można przegapić!

W każdą środę od 2 sierpnia o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) David Gaboriaud w programie „Dawid w Europie” zabierze widzów w kulinarną podróż, dzięki której udowodni, że kuchnia Europy to nie tylko spaghetti czy ryba z frytkami. Z kolei Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, kolejny raz wkroczy do mieszkań i domów ludzi, chcących sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość. Zachęcamy do oglądania „Home staging” w soboty i niedziele od 5 sierpnia o godz. 19.10 (CET), 19.10 (CDT) i 20.10 (EDT).

PoSmakSwiataSriLanka02©Kuchnia+.jpgPoSmakSwiataSriLanka02©Kuchnia+.jpg

W sierpniu na antenie ITVN Extra nie może zabraknąć także Rafała Betlejewskiego. Znany performer jak zwykle spróbuje sprowokować przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach. Kogo uda mu się nakłonić do interwencji? O tym przekonają się Państwo, oglądając „Betlejewski. Prowokacje” we wtorki i środy od 8 sierpnia o godz. 20.35 (CET), 20.35 (CDT) i 21.35 (EDT).

Natomiast w każdy czwartek wyemitujemy wyjątkowy program kulinarny „Posmak świata – Sri Lanka”, w którym Gosia Molska, dziennikarka kulinarna, zaprezentuje specyfikę i atrakcyjność tamtejszej kuchni. Zapraszamy przed telewizory już od 10 sierpnia o godz. 20.10 (CET), 20.10 (CDT) i 21.10 (EDT). Po jedzeniu czas na odrobinę ruchu, dlatego niedziele od 13 sierpnia proponujemy rozpocząć z programem „Zeszyt ćwiczeń” o godz. 12.20 (CET), 12.20 (CDT) i 13.20 (EDT). W każdym odcinku grupa  osób, pod kierunkiem doświadczonego instruktora, uczy się ćwiczyć we właściwy sposób. Zachęcamy do wspólnych treningów!

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA
Foto: TVN

Koniec miesiąca także będzie obfitował w ciekawe pozycje, a wśród nich pojawi się między innymi „10 zadań specjalnych Michela Morana”. Znany szef kuchni zaprezentuje jak przygotować posiłek na specjalne okazje i postara się przekonać widzów, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego zadania. Zachęcamy do oglądania kulinarnych popisów kucharza w każdą sobotę od 26 sierpnia o godzinie 20.35 (CET), 20.35 (CDT), 21.35 (EDT). Na te i inne programy zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WYSPY PRZYSZŁOŚCI
Następny artykuł:

WYSPY PRZYSZŁOŚCI

tvnpix