Aktualności

powrót do listy

PODZIELIĆ M2

Polecane | Programy |
PODZIELIĆ M2
PODZIELIĆ M2  Foto: DOMO+

PODZIELIĆ M2

Projektantka i architekt Ewa Czerny w programie „Podzielić M2” poradzi, jak zaaranżować dziecięce pokoje, by były ładne i funkcjonalne. Na nowe odcinki zapraszamy  w każdy czwartek od 1 czerwca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

PODZIELIĆ M2PODZIELIĆ M2
Foto: DOMO+

W programie „Podzielić M2” z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz - Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA", którą prowadzi wspólnie z Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką. Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych i marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, architekci zaproponują optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa i jej koledzy stawią czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często znikomym budżetom założonym przez rodziców-inwestorów.

Wśród osób, które odwiedzą, będzie m.in. małżeństwo trenerów personalnych, dla których praca w prywatnym klubie fitness jest tak ważna, że wraz z 8-letnią córką Jagodą we własnym domu są raczej gośćmi. Ich mieszkanie powstało w byłym lokalu usługowym, a Jagoda zajęła pokój po ... byłej poczekalni dentystycznej. Zadaniem architektów będzie nie tylko stworzenie dziewczynce przestrzeni do zabawy, nauki i spania, ale także zrealizowanie jej marzenia o... magicznej kryjówce. A wszystko to na 7 metrach kwadratowych. Zapraszamy do ITVN Extra! 

PODZIELIĆ M2PODZIELIĆ M2
Foto: DOMO+

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Domo+

 

 

JAKUBIAK LOKALNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK LOKALNIE

tvnpix