Aktualności

powrót do listy

PLAN: AFRYKA

Dokumenty |
PLAN: AFRYKA
PLAN: AFRYKA  Foto: World Wide Entertainment

PLAN: AFRYKA

Ta pozycja ziści marzenia niejednego z widzów. Fascynująca seria dokumentalna zaprezentuje nieodkryte oblicze Czarnego Kontynentu. Przewodnik wraz z kamerą zabierze widzów do wielu ciekawych miejsc i domów ich mieszkańców. Na program „Plan: Afryka” zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. Dwa pierwsze odcinki zaprezentujemy już 2 marca.

Były mistrz surfingu, Stephen Friedman, zabierze widzów na niepowtarzalną i niezwykle interesującą podróż po Afryce. Na kontynencie tym bohater przeżyje mnóstwo przygód, pozna wspaniałych ludzi i przekona się, że Czarny Ląd to wyjątkowo różnorodne i inspirujące miejsce.

Wizyta w Afryce będzie zetknięciem z nieznaną kulturą, nowymi wrażeniami, świetną kuchnią i prawdziwym pięknem. W kolejnych  odcinkach „Planu: Afryka” Stephen Friedman odwiedzi takie kraje, jak: Kenia, Mauritius, Namibia czy Zambia. Zawita również do Egiptu i Republiki Południowej Afryki. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

PIERWSZA WOJNA ŚWIATOWA
Następny artykuł:

PIERWSZA WOJNA ŚWIATOWA

tvnpix