Aktualności

powrót do listy

PERFEKCJA

Dokumenty |
PERFEKCJA
PERFEKCJA DSI by Inverleigh 5.jpg 

PERFEKCJA

 

Współcześnie sport to nie tylko pasja, ale i sposób walki o swoje zdrowie. Nie ulega wątpliwości, że kojarzy się też z wyjątkowymi nazwiskami, które wsławiły się na olimpiadach lub innych zawodach. Serial „Perfekcja” ukazuje kariery najwybitniejszych sportowców świata oraz ich najważniejsze dokonania. Na kolejne odsłony zapraszamy od 27 lutego w każdy poniedziałeko godz.18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CST – Chicago) i 19.20 (EST – Nowy Jork, Toronto). Co tydzień będziemy emitować dwa odcinki. 

PERFEKCJA DSI by Inverleigh 4.jpgPERFEKCJA DSI by Inverleigh 4.jpg

Tiger Woods, Usain Bolt, Jelena Isinbajewa czy LeBron James. Ci sportowcy są przykładem osiągnięcia mistrzostwa w swojej dziedzinie. Największe sukcesy opłacili całkowitym poświęceniem, hektolitrami wylanego potu oraz latami morderczych treningów. Jak sami podsumowują własne dokonania? Na co z kolei zwracają uwagę eksperci komentujący ich wyczyny?

PERFEKCJA DSI by Inverleigh 1.jpgPERFEKCJA DSI by Inverleigh 1.jpg

W serialu „Perfekcja” widzowie poznają tajemnice ich zwycięstw, rekordów i olimpijskich medali. Czy sekret tkwi w wieloletniej praktyce, czy też może ważniejszy jest trener, który potrafi umiejętnie poprowadzić karierę? Dowiedzą się Państwo również co nieco na temat prywatnego życia gwiazd sportu. Tego nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania ITVN Extra!

PERFEKCJA DSI by Inverleigh 2.jpgPERFEKCJA DSI by Inverleigh 2.jpg

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

NASZA PLANETA
Następny artykuł:

NASZA PLANETA

tvnpix