Aktualności

powrót do listy

OSTRE CIĘCIE - SEZON 3

Programy |
OSTRE CIĘCIE - SEZON 3
OSTRE CIĘCIE  Foto: TVN / Piotr Litwic

OSTRE CIĘCIE – SEZON 3

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Na program „Ostre cięcie” zapraszamy w każdą środę od 1 marca o godzinie 8.00 (CET – Berlin, Paryż), 8.00 (CDT – Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
Foto: TTV

W tym sezonie Andrzejowi i Tomkowi niejednokrotnie przyjdzie zmagać się z dramatycznymi historiami, w których byt rodzin powiązany jest bezpośrednio z podupadającym biznesem. Czy uda się pomóc zakładom, w których obcięcie końcówek oznacza skrócenie włosów o siedemnaście centymetrów, a proste nałożenie farby kończy się spektakularną katastrofą? Czy pleśń to element wystroju lokalu? Jak powiodą się radykalne metamorfozy klientek oraz fryzjerek? Czy napięcie nerwowe sięgające zenitu przyniesie pozytywne skutki?

Ostremu cięciu” w każdym z salonów podda się jedna z dwunastu gwiazd. To ona zdecyduje, czy zakład dostanie rekomendację. Przed Andrzejem i Tomkiem niespokojne dni wypełnione pracą oraz całym kalejdoskopem emocji fryzjerek: od łez, poprzez zaciekawienie, podziw, do uczucia radości i satysfakcji z osiągniętego sukcesu. Zapraszamy do ITVN Extra!

OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
Foto: TVN / Piotr Litwic

Więcej na www.itvnextra.pl

MATERIAŁY TTV

 

NIEZNISZCZALNI
Następny artykuł:

NIEZNISZCZALNI

tvnpix