Aktualności

powrót do listy

OSTRE CIĘCIE

Programy |
OSTRE CIĘCIE
OSTRE CIECIE   Foto: TVN PIOTR LITWIC

OSTRE CIĘCIE

Andrzej Wierzbicki to wybuchowy mistrz nożyczek. Tomasz Schmidt - opanowany ekspert koloryzacji. Wspólnie tworzą fryzjerski team, który zmienia oblicza polskich salonów fryzjerskich. Ciężka praca przyniosła efekty. Salony, które poddali rewolucji, stanęły na nogi. Teraz rusza drugi sezon programu „Ostre cięcie”. Na pierwszą odsłonę tej edycji zapraszamy w środę 1 listopada o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CST – Chicago), 9.05 (EST – Nowy Jork).

Do tej pory nasi eksperci Andrzej i Tomek odwiedzili jedenaście podupadających salonów fryzjerskich w całej Polsce. Znaleźli przyczyny kłopotów i podpowiedzieli, jakie wprowadzić zmiany. Były kłótnie i łzy, ale też radość i uściski. Zaprosili dwanaście gwiazd, które oceniały jakość usług w odmienionych salonach. Udało im się zdobyć sympatię widzów i teraz są gotowi na kolejne wyzwania.

W tym sezonie zawitają m.in. do Słupska, Poznania, Łowicza, Sanoka czy Krakowa. Z jakimi problemami się spotkają? Czy wszystkie salony pomyślnie przejdą metamorfozę i które gwiazdy tym razem o tym zdecydują?

OSTRE CIECIE TVN PIOTR WACOWSKI OSTRE CIECIE TVN PIOTR WACOWSKI

W pierwszym odcinku odwiedzą salon „Finezja” na warszawskiej Pradze. Miejscem rządzą dwie współwłaścicielki: Karolina - fryzjerka i Kasia - kosmetyczka. Obie panie przyznają, że największym problemem w ich salonie jest... załoga. Według nich, jedna z fryzjerek, Magda, wtrąca się dosłownie we wszystko i głośno wypowiada swoje zdanie o szefowych. Jak nietrudno się domyślić, zdanie niepochlebne. Panowie błyskawicznie odkryją po czyjej stronie jest racja. Dosyć szybko ustalą także, że salon nie może działać dobrze, bo poziom fryzjerek jest naprawdę niski. Problem w tym, że dziewczyny nie chcą przyjąć tego do wiadomości. By im to uświadomić, Andrzej przeprowadzi dość brutalny eksperyment...

Czy dziewczyny zrozumieją gdzie leży problem ich salonu? Czy wyciągną wnioski? Wszystko okaże się podczas egzaminu, który w drugim sezonie „Ostrego cięcia” będzie jeszcze trudniejszy, bo fryzjerki będą pracować przy zasłoniętym lustrze. Jaki będzie wynik? Kto będzie gościem specjalnym programu? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST TTVN

GWIAZDY NA TACY
Następny artykuł:

GWIAZDY NA TACY

tvnpix