Aktualności

powrót do listy

OSTRE CIĘCIE

Programy |
OSTRE CIĘCIE
OSTRE CIĘCIE  Foto: TVN

OSTRE CIĘCIE – SEZON 4

Jeden z najlepszych duetów fryzjerskich w całej Polsce, tysiące przejechanych kilometrów, rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług – wszystko to zobaczą Państwo w czwartym sezonie programu „Ostre Cięcie”. Na kolejneodcinki zapraszamy od 24 maja, w każdą środę o godzinie 8.25 (CET – Berlin, Paryż), 8.25 (CDT – Chicago) i 9.25 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN Extra! Tego nie mogą Państwo przegapić!  

OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
Foto: TVN
OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
Foto: TVN
OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
OSTRE CIĘCIEOSTRE CIĘCIE
Foto: TVN

W kolejnym sezonie „Ostrego cięcia” zapraszamy na naprawdę ostre rewolucje. W każdym odcinku programu metamorfozom ulegną nie tylko fryzury, ale również salony.  Do sprawdzonej ekipy – Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta,  dołączy czołowa stylistka gwiazd, która pokaże jak właściwie dobrać strój do sylwetki i zmienionej fryzury.

Później, po kilku tygodniach, prowadzący odwiedzą wybrane salony i sprawdzą, jak personel radzi sobie po szkoleniach i jakie zmiany zostały wprowadzone. Widzowie przekonają się, czy atelier stały się dochodowe i czy właściciele trzymają się ustalonych zasad. Zapraszamy do ITVN Extra na kolejne ekscytujące odcinki serii.

TEKST MATERIAŁY TTV

DEFACTO
Następny artykuł:

DEFACTO

tvnpix