Aktualności

powrót do listy

OPOWIEŚCI KOTA ŚPIOCHA

Programy |
OPOWIEŚCI KOTA ŚPIOCHA
Opowiesci Kota Spiocha  Foto: ©MiniMini

OPOWIEŚCI KOTA ŚPIOCHA

Program edukacyjny „Opowieści Kota Śpiocha” prezentuje najmłodszym widzom polskie legendy oraz podania, które są skarbnicą mądrości. Opowieści przenoszą dzieci w dawne czasy bohaterskich rycerzy, sprawiedliwych królów, strasznych smoków, dobrych wróżek i dzielnych pastuszków. Na wyjątkową produkcję animowaną zapraszamy wszystkie pociechy i dorosłych w każdą niedzielę od 1 stycznia o godzinie 10.35 (CET – Berlin, Paryż), 10.35 (CST - Chicago) i 11.35 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Sympatyczne przedszkolaki, Gabrysia i Krzyś, uwielbiają słuchać opowieści mądrego Kota Śpiocha o dawnych czasach. W każdym odcinku ukochany pupil zdradzi pociechom niezwykłe baśnie przybliżające im historię i kulturę Polski. Poza tym w programie młodzi widzowie znajdą też pomysły na ciekawe zabawy.

Kto z nas nie słyszał pięknych legend o Królu Popielu, Panu Twardowskim czy Złotej Kaczce? Kot Śpioch opowiada o swoich bohaterach, zwracając uwagę na ich postępowanie i naukę płynącą z każdej opowieści. Program „Opowieści Kota Śpiocha” pomaga maluchom poszerzyć słownictwo, rozwija ich wyobraźnię i kreatywność. Głosu tytułowemu pupilowi użyczył Piotr Fronczewski, a w roli Krzysia wystąpił Mateusz Pawłowski, znany z serialu Rodzinka.pl. Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©MiniMini+

GWIAZDY NA TACY
Następny artykuł:

GWIAZDY NA TACY

tvnpix