Aktualności

powrót do listy

OLA W TRASIE

Polecane | Programy |
OLA W TRASIE
OLA W TRASIE  Foto: TVN MICHAŁ LICHTAŃSKI

OLA W TRASIE

Aleksandra Kutz to kobieta, która żadnej pracy się nie boi! W tej edycji programu „Ola w trasie” prowadząca znów wyrusza w drogę, by odwiedzić nowe miejsca i podjąć się nietypowych zawodów.  Na nowy sezon zapraszamy w każdy piątek od 3 listopada o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CST – Chicago), 9.05 (CST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Tym razem Ola spróbuje być szybsza od kuriera i sprawniejsza niż niejeden atleta. Jak poradzi sobie z wyprowadzaniem niesfornych czworonogów na spacer i czy handlowanie ubraniami to zadanie dla delikatnej kobiety za kółkiem? Poczciwy „Janusz”, dla niewtajemniczonych – osobiste radio CB Oli, będzie gorący od rozmów z mobilkami, którzy jak zawsze uratują Olę z drogowych opresji i podpowiedzą, których przydrożnych barów unikać i gdzie warto się przespać.

Na początek kolejnego sezonu Ola wymienia starą towarzyszkę podróży. Z nowiutką walizką rusza w trasę i zauważa… siedzącego przy drodze psa. Co zrobić z wystraszonym czworonogiem? Mobilki na CB radiu nie zostawią Oli w potrzebie i pomogą znaleźć schronisko dla zwierząt. Czy Ola skorzysta z propozycji dyrektorki schroniska? Po obiedzie w kaukaskiej restauracji Ola trafia nad Solinę i nawet tam nie ma chwili spokoju. Jeśli jesteście ciekawi, jak skończy się nieoczekiwana przejażdżka i czy legendarny, bieszczadzki osadnik spotkany na brzegu zaprosi Olę do swojego gospodarstwa, zapraszamy do ITVN Extra na pierwszy odcinek kolejnej serii „Oli w trasie”. Emocje gwarantowane!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

OSTRE CIĘCIE
Następny artykuł:

OSTRE CIĘCIE

tvnpix