Aktualności

powrót do listy

NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI

Dokumenty |
NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI
NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI  Foto: TVF

NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI

 

Od 20 lipca zapraszamy Państwa na zachwycającą wyprawę po najpiękniejszych miejscach na Ziemi. W serii dokumentalnej „Niezwykłe zakątki Ziemi” oprócz zapierających dech w piersiach krajobrazów zaprezentujemy również życie ludzi żyjących na tych terenach. Premierowe odcinki wyemitujemy w każdy czwartek o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Lasy, zbiorniki wodne, jaskinie, góry - wszystkie te elementy naszego świata są dziełem natury. Stanowią o potędze sił przyrody, a przed ich wielkością i pięknem pokornieje każdy człowiek.

Niezwykłe zakątki Ziemi” to kilkuodcinkowa opowieść o najpiękniejszych miejscach naszej planety. Mają one niezwykły wpływ na człowieka, jego styl życia czy uprawiany zawód. W serialu usłyszymy wypowiedzi ludzi, którzy mieszkają obok wspaniałych pomników przyrody. Twórcy serii zabierają widzów w podróż dookoła świata. W serialu odwiedzą między innymi Boliwię, Włochy, Chiny, Indie czy Hiszpanię. Na dokument zapraszamy do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PRAWDZIWA HISTORIA MUNDIALU
Następny artykuł:

PRAWDZIWA HISTORIA MUNDIALU

tvnpix