Aktualności

powrót do listy

NATURALNIE POLSKA – NOWY SEZON

Programy |
NATURALNIE POLSKA – NOWY SEZON
NATURALNIE POLSKA   Foto: ©Planete+

NATURALNIE POLSKA – NOWY SEZON

Paweł Paszek-Pietruch, kucharz i podróżnik pakuje plecak i rusza na wyprawę w poszukiwaniu adrenaliny i dzikich smaków przygody. Na kolejną odsłonę premierowego sezonu programu „Naturalnie Polska” zapraszamy w sobotę 16 września o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. W każdą sobotę wyemitujemy po dwa odcinki.

Paweł Paszek-Pietruch spragniony wrażeń po raz kolejny rusza w drogę. Jego celem są najpiękniejsze i najciekawsze rejony Polski. Podczas dwudniowej wyprawy, z dala od cywilizacji, mężczyzna jest zdany tylko na siebie. Musi przetrwać w trudnych warunkach i osiągnąć wyznaczony na początku drogi cel. Po drodze bohater nocuje w niezwykłych miejscach, jak jaskinia czy wyspa na jeziorze.

Paweł będzie również zmuszony używać swoich umiejętności surwiwalowych na przykład do zbudowania własnoręcznie schronienia lub ugotowania sobie posiłku. Czy każda wyprawa zakończy się pełnym sukcesem? Przekonają się o tym Państwo w ITVN Extra w każdą sobotę. Zapraszamy na podwójne odcinki programu „Naturalnie Polska”. Tego nie można przegapić!

 

MATERIAŁY ©Planete+

MEME I OBCE SŁOWA
Następny artykuł:

MEME I OBCE SŁOWA

tvnpix