Aktualności

powrót do listy

NASZA PLANETA

Programy |
NASZA PLANETA
NASZA PLANETA  Foto: AUGUST PICTURES LTD

NASZA PLANETA

Wielu ludzi na całym świecie żyje w warunkach, urągających ludzkiej godności. Seria „Nasza planeta” pokazuje takie właśnie miejsca. Zapraszamy do oglądania jej w każdą sobotę i niedzielę od 12 listopada o godzinie 9.20 (CET – Berlin, Paryż), 9.20 (CST – Chicago), 10.20 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Wydaje się, że takie kraje, jak Japonia i Australia są miejscami dobrobytu i spokojnego życia. Tymczasem także w tych miejscach znajdziemy regiony i dzielnice, pełne nędzy i głodu. Autorzy serialu „Nasza planeta” odwiedzili kilkanaście państw, jak: Peru, Kambodża, Filipiny czy Mongolia, w których wciąż funkcjonują slumsy. Obrazy, zarejestrowane przez ekipę serii, są porażające i wzbudzają wielkie emocje. Równie wstrząsające są rozmowy z mieszkańcami tych miejsc. Z serii dowiedzą się Państwo, w jaki sposób ci ludzie radzą sobie ze zdobywaniem pożywienia oraz ochroną przed zimnem.

NASZA PLANETANASZA PLANETA
Foto: AUGUST PICTURES LTD

Obraz ten został uhonorowany Złotym Medalem na New York Festivals World's Best TV & Films w 2015 roku. My zapraszamy do obejrzenia go w ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

OD BOBASA DO BUZIAKA
Następny artykuł:

OD BOBASA DO BUZIAKA

tvnpix