Aktualności

powrót do listy

MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ

Polecane | Programy |
MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ
MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ  Foto: TTV

MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ

O tym jak trudno jest znaleźć swoją drugą połowę dobrze wiedzą bohaterowie serialu dokumentalnego „Miłość potrzebna od zaraz.” Perypetie Polaków szukających miłości już dawno nie były tak zabawne i wzruszające.  Będą je Państwo mogli śledzić w czwartki od 11 maja o godzinie 8.30 (CET – Berlin, Paryż), 8.30 (CDT – Chicago) i 9.30 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra! 

MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZMIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ
Foto: TTV
MIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZMIŁOŚĆ POTRZEBNA OD ZARAZ
Foto: TTV

Czy to bizneswoman, rolnik, studentka, czy ojciec samotnie wychowujący córkę – każdy to  jest singlem, chce to zmienić. W poszukiwaniu tej jedynej osoby umawiają się na randki by znaleźć tą jedyną miłość!

Każdy z dziewięciu odcinków serialu „Miłość potrzebna od zaraz” zaczyna się niewinnie: „Poznam pana, poznam panią…”. Schody zaczynają tuż przed pierwszym telefonem - wrażenie zrobione na samym początku ciężko będzie zatrzeć. A dalej? Zauroczenie, stres, kamery, dreszcz emocji, pomyłki i nietrafione żarty -  randka z nieznajomą osobą jest jak bilet w jedną stronę. Czy pary zdecydują się na wspólny bilet powrotny? Czy randki przerodzą się w coś większego? Zapraszamy  do oglądania ITVN Extra!

MATERIAŁY TVN STYLE

 

ŻYCIE NABIERA SMAKU
Następny artykuł:

ŻYCIE NABIERA SMAKU

tvnpix