Aktualności

powrót do listy

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY

Polecane | Programy |
MIASTO PEŁNE NAFCIARZY
MIASTO PEŁNE NAFCIARZY   Foto: LOOKING GLASS

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY

W jednym z miast w północnej Dakocie odkryto bogate złoża ropy. Jak pod wpływem takiego wydarzenia zmieni się to miejsce? Zapraszamy do oglądania premiery dokumentu „Miasto pełne nafciarzy” w każdą środę od 12 kwietnia o godz.18.20 (CET – Berlin, Paryż) w ITVN Extra. 

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY MIASTO PEŁNE NAFCIARZY
Foto: LOOKING GLASS
MIASTO PEŁNE NAFCIARZY MIASTO PEŁNE NAFCIARZY
Foto: LOOKING GLASS

Dakken wydaje się typowym amerykańskim miasteczkiem, jednak różni się od innych. Zostały tam odkryte złoża ropy, które znacznie wpłynęły na istnienie i rozwój tego miasta. Ściągnęły setki tysięcy ludzi poszukujących pracy po wielkim kryzysie, który nawiedził Stany Zjednoczone pod koniec 2009 roku.

Serial dokumentalny „Miasto pełne nafciarzy” opisuje wielką przemianę Dakken. Otwarto nowe przedszkola i sklepy, pojawiły się miejsca pracy. Niestety, wzrost liczby mieszkańców to również rozmaite kłopoty, z którymi musi sobie poradzić tutejsza policja. Również przyjezdni nie zawsze budzą pozytywne uczucia u ludzi, którzy się tutaj się urodzili i dorastali. Czy dla wszystkich bohaterów serialu naftowa „gorączka złota” okaże się źródłem szczęścia i rozwiąże ich problemy? O tym przekonają się Państwo, oglądając ITVN Extra. Zapraszamy!

Więcej informacji nawww.itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

W INNEJ PRZESTRZENI
Następny artykuł:

W INNEJ PRZESTRZENI

tvnpix