Aktualności

powrót do listy

MEME I OBCE SŁOWA

Polecane | Programy |
MEME I OBCE SŁOWA
MEME I OBCE SŁOWA  Foto: MINI MINI

MEME I OBCE SŁOWA

„Entuzjazm”, „kompromis”, „tolerancja” - znaczenie tych i wielu innych słów obcego pochodzenia dzieci poznają dzięki programowi „Meme i obce słowa”. Zachęcamy do oglądania edukacyjnej serii w niedziele od 1 września o godz. 10.10 (CET – Berlin, Paryż), 10.10 (CDT – Chicago) i 11.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Program „Meme i obce słowa” został dostosowany do dzieci w wieku 4-7 lat. Dzięki niemu mali widzowie wzbogacą swój język, poszerzą słownictwo oraz rozwiną wyobraźnię. Gospodarzem jest właściciel biura rzeczy znalezionych - pan Emil oraz pluszowe zwierzątko o imieniu Meme. Kózka nie zna jeszcze zbyt wielu „obcych słów”, ale bardzo chce je poznać i zrozumieć.

Razem z panem Emilem odwiedzi dzieci z pobliskiego przedszkola, które chętnie włączą się we wspólną zabawę i odkryją znaczenie różnych słów. W każdym odcinku zaprezentują historię ilustrującą, w jakich okolicznościach dane słowo może zostać użyte. Wyrazy te nie tylko wzbogacą język, lecz także wzbudzą refleksję na temat zachowań, emocji, postaw i relacji z innymi. Zapraszamy do ITVN Extra!

Materiały MiniMini+

USTERKA
Następny artykuł:

USTERKA

tvnpix