Aktualności

powrót do listy

MAMI FATALE

Polecane |
MAMI FATALE
MAMI FATALE  Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO

MAMI FATALE

 

Od 9 kwietnia zapraszamy do ITVN Extra na niezwykłe przygody sympatycznej starszej pani „Mami Fatale”, która wspólnie ze swoimi zwierzakami Psiną i Prosięciem, postanawia wyprowadzić się na wieś. Kogo spotkają na swojej drodze i jak wybrną z różnych opresji? Odpowiedzi poznają Państwo w każdą niedzielę o godz. 10.35 (CET – Berlin, Paryż), 10.35 (CDT – Chicago) i 11.35 (EDT – Nowy Jork.  

MAMI FATALEMAMI FATALE
Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO
MAMI FATALEMAMI FATALE
Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO

„Mami Fatale” to polski serial animowany stworzony przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Opowiada o starszej pani, która wyjeżdża na wieś z  dwójką swoich pupilów: Psiną i Prosięciem. Tam w sielskiej atmosferze małego domku może nareszcie oddać się swojej wielkiej pasji, czyli gotowaniu. Spokój małego domku burzy jednak nieoczekiwany zbieg okoliczności, który prowadzi bohaterów wprost na spotkanie z przygodą.

W sąsiedztwie pojawiają się niezwykli bohaterowie: m.in. prawdziwy wieloryb i złośliwy sobowtór, a eksperymenty kulinarne mogą okazać się sposobem na uratowanie z opresji przyjaciół. Narratorem zabawnych perypetii „Mami Fatale” i jej zwierzaków jest Robert Makłowicz, znany podróżnik, dziennikarz i krytyk kulinarny. Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY PRASOWE

 

 

FITNESS Z GWIAZDAMI
Następny artykuł:

FITNESS Z GWIAZDAMI

tvnpix