Aktualności

powrót do listy

MAMI FATALE

Polecane |
MAMI FATALE
MAMI FATALE  Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO

MAMI FATALE

Od 27 maja zapraszamy na niesamowite przygody „Mami Fatale”, czyli  sympatycznej starszej pani, która wspólnie ze swoimi zwierzakami - Psiną i Prosięciem wyprowadza się na wieś, gdzie spotykają ich zaskakujące sytuacje. Kolejne odcinki tej serii w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 10.35 (CET – Berlin, Paryż), 10.35 (CDT – Chicago) i 11.35 (EDT – Nowy Jork). Zapraszamy do ITVN Extra! 

MAMI FATALEMAMI FATALE
Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO
MAMI FATALEMAMI FATALE
Foto: STUDIO MINIATUR FILMOWYCH GRUPA SMACZNEGO

Najmłodszych widzów zapraszamy przed telewizory na nowe przygody przesympatycznej starszej pani „Mami Fatale”, która pewnego dnia postanawia wyjechać na wieś. Wraz z dwójką swoich zwierzaków - Psiną i Prosięciem, w sielskiej atmosferze małego domku, bohaterka  może nareszcie oddać się swojej wielkiej pasji, czyli gotowaniu. Spokój burzy jednak nieoczekiwany zbieg okoliczności, który prowadzi bohaterów wprost na spotkanie z przygodą. W sąsiedztwie pojawiają się niezwykli bohaterowie: m.in. prawdziwy wieloryb i złośliwy sobowtór, a eksperymenty kulinarne mogą okazać się sposobem na uratowanie z opresji przyjaciół.

Serial animowany stworzony jest przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych, a narratorem zabawnych perypetii Mami Fatale i jej zwierzaków jest Robert Makłowicz, znany podróżnik, dziennikarz i krytyk kulinarny. Zapraszamy do ITVN Extra na nowe odcinki tej serii!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

 

W TRASIE
Następny artykuł:

W TRASIE

tvnpix