Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE  Wideo: TVN

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

 

Przemek Kossakowski to człowiek od zadań specjalnych . W nowym cyklu „Kossakowski. Nieoczywiste” będzie próbował odpowiedzieć m.in. na pytania: czy można  się rozczarować na niebiańskiej plaży, przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Odpowiedzi poznamy w piątki od 10 marca o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) na antenie ITVN Extra. 

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTEKOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Foto: TVN

Przemysław Kossakowski szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste… Przemek Kossakowski tym razem na tropie nieoczywistości tego świata.

Dlaczego wybrał słynną tajska świątynię, gdzie udał się aby spotkać z mnichem wykonującym sakt yant, święty tatuaż? Czemu wraca do wydarzeń w pewnym tajnym londyńskim miejscu? Co przeżył w agencji dziwnych modeli? Tego wszystkiego dowiedzą się Państwo z programu „Kossakowski. Nieoczywiste”. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

 

 

USTERKA
Następny artykuł:

USTERKA

tvnpix