Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. INICJACJA 2

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. INICJACJA 2
KOSSAKOWSKI. INICJACJA   Foto: TVN PIOTR MIZERSKI

KOSSAKOWSKI. INICJACJA 2

Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co  każdego poranka  po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak  wytrzymać życie na pustyni? Na te i inne pytania spróbuje odpowiedzieć Przemek Kossakowski w swojej serii „Kossakowski. Incjacja”. Na kolejne przygody człowieka, który niczego się nie boi, zapraszamy w czwartki i piątki od 27 lipca o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork).

Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego  głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami.

W nowym sezonie prowadzący spróbuje odpowiedzieć na pytania - czy bycie otyłym może mieć dobre strony? Czy ważąc ponad 100 kg można się dobrze ubrać? Czy człowiek prowadzący na co dzień zdrowy tryb życia jest w stanie zjeść 5000 kalorii? I najważniejsze pytanie: co takiego wydarzy się na planie zdjęciowym, że Przemek po raz pierwszy w swojej karierze, zmuszony będzie przerwać zdjęcia?

W najbliższym odcinku Przemek zmierzy się z tematem otyłości. Na 2 dni stanie się człowiekiem otyłym i przybierze na wadze 30 kg. Przemek nie tylko urośnie na oczach widzów, ale także zmieni swoje nawyki. Zresztą nie tylko Przemek dozna metamorfozy, także otaczający go świat zmieni swoje proporcje. To co dla Przemka na co dzień nie stanowi problemu urośnie do rangi nie lada przedsięwzięcia. To będzie ciężkie wyzwanie. Jak Przemek stawi mu czoła? Zapraszamy do oglądania ITVN Extra!

 

TEKST TTV

SPACERY PO DNIE
Następny artykuł:

SPACERY PO DNIE

tvnpix