Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. INICJACJA
KOSSAKOWSKI. INICJACJA  Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Spotkanie pierwszego stopnia z lekarzami medycyny estetycznej oraz symulacja porodu – Przemek Kossakowski udowadnia, że nie boi się niczego. Testuje na sobie granice ludzkiej wytrzymałości. Na program „Kossakowski. Inicjacja” zapraszamy od 2 czerwca w każdy piątek o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. 

KOSSAKOWSKI. INICJACJAKOSSAKOWSKI. INICJACJA
Foto: TVN

Co by się stało gdybyś nagle został bezdomnym? Jaka jest cena bycia wiecznie pięknym i młodym? Jak byś się zachował, gdybyś trafił do kryminału? Jak działa pigułka gwałtu i serum prawdy? Dopóki tego nie przeżyjesz, nie będziesz wiedział. Ale możesz to zobaczyć! „Kossakowski. Inicjacja” to seria, w której Przemek Kossakowski przeżywa sytuacje teoretycznie mogące przydarzyć się nam wszystkim. Gdzie leżą granice wytrzymałości człowieka? Jakie emocje budzi ten pierwszy raz w innej rzeczywistości? Odpowiedzi znajdą Państwo w tym programie!

Bohater serii już nieraz udowodnił, że nie boi się ryzykować, a eksperyment na granicy szaleństwa to jego pasja. Przemek Kossakowski powraca na antenę ITVN Extra! Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

PODZIELIĆ M2
Następny artykuł:

PODZIELIĆ M2

tvnpix