Aktualności

powrót do listy

KASKADERZY

Dokumenty |
KASKADERZY
KASKADERZY   Foto: Blue Ant International Ltd

KASKADERZY

Kaskaderzy - bez ich udziału nie powstałoby wiele dzieł światowego kina. Jak wygląda ich praca i życie? Zapraszamy do ITVN Extra na interesujący i pełen emocji serial „Kaskaderzy”. Premiera nowych odcinków w każdy wtorek od 31 października o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork).

Zawód kaskadera jest nieodłączną częścią branży filmowej. Ich doskonała sprawność fizyczna, odwaga i opanowanie przyczyniły się do powstania najwybitniejszych hitów światowego kina i telewizji.

KASKADERZY Blue Ant International Ltd KASKADERZY Blue Ant International Ltd

Seria „Kaskaderzy” jest unikalną relacją zza kulis planów filmowych. Tym razem zamiast filmowych amantów i pięknych aktorek bohaterami są kaskaderzy. Zdradzą widzom wiele tajników swojego zawodu i pokażą, w jaki sposób powstają niebezpieczne ujęcia. Dowiedzą się Państwo, jak powstają sceny, rozgrywające się na polach bitew czy w powietrzu. Bohaterowie opowiedzą także, jak spowodować na planie wypadek samochodowy w taki sposób, by nikt nie został nawet zadraśnięty. Zapraszamy przed telewizory!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

JAKUBIAK RODZINNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK RODZINNIE

tvnpix