Aktualności

powrót do listy

KARKOŁOMNA ROBOTA

Programy |
KARKOŁOMNA ROBOTA
KARKOŁOMNA ROBOTA  Foto: LOOKING GLASS

KARKOŁOMNA ROBOTA

 

Seria dokumentalna „Karkołomna robota” jest świetną okazją do poznania ludzi pracujących w niebezpiecznych warunkach. Jej twórcy przyglądają się kaskaderom, operatorom dźwigów oraz górnikom. Jakie niezwykłe umiejętności i inne zawody przybliży widzom ITVN Extra? Zapraszamy na naszą antenę w każdy piątek od 1 grudnia o godz. 14.30 (CET – Berlin, Paryż), 14.30 (CST – Chicago) i 15.30 (EST – Nowy Jork).

Mało kto, wiedząc z czym wiąże się praca na wysokościach czy głęboko pod ziemią, myślałby o jej podjęciu. Jednak bohaterowie tej serii to ludzie autentycznie oddani temu, co robią. Jak udaje im się zapanować nad stresem? Dlaczego na co dzień zarabiają w taki właśnie sposób? Czy potrafiliby zrezygnować z codziennej dawki adrenaliny?

KARKOŁOMNA ROBOTAKARKOŁOMNA ROBOTA
Foto: LOOKING GLASS

Singapurski serial „Karkołomna robota” stanowi inspirujące spotkanie z osobami, które wykonują najbardziej niebezpieczne zawody świata. Od ich kompetencji i doświadczenia często zależy życie wielu ludzi. Prace te niosą za sobą rozmaite zagrożenia i sytuacje, które mogą być brzemienne w skutkach. Na spotkania z fascynującymi miłośnikami mocnych wrażeń zapraszamy do ITVN Extra.

 

MATERIAŁY OD DYSTRYBUTORA

HANDLARZE
Następny artykuł:

HANDLARZE

tvnpix