Aktualności

powrót do listy

JAKUBIAK W SEZONIE - JESIEŃ

Programy |
JAKUBIAK W SEZONIE - JESIEŃ
Jakubiak w sezonie_jesien©Kuchnia+ 2.jpg 

JAKUBIAK W SEZONIE - JESIEŃ

 

Od 10 października zapraszamy Państwa na wyjątkową serię kulinarną „Jakubiak w sezonie – jesień”, w której znany już widzom ITVN Extra kucharz sięgnie po inspiracje lokalne. Co znajdzie się w jego sezonowym menu? Odpowiedź w każdy wtorek o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra! Zapraszamy na podwójne odcinki programu.

W nadchodzącym cyklu kulinarnym prowadzący podzieli się z widzami pomysłami na dania, do których stworzenia zainspirował go czas zbiorów w ogrodzie. Tomasz Jakubiak w każdym z odcinków swojego programu prezentuje przepisy na dania stworzone wyłącznie z polskich produktów pojawiających się o aktualnej porze roku.

Jesień w Polsce jest bardzo atrakcyjnym czasem dla lokalnych smakoszy. Z dojrzewających wtedy warzyw i owoców można przygotować szereg niezwykle smacznych potraw lub przetworów. Tomasz zachęca także do spożywania ich na surowo, zabierając widzów w kulinarną podróż po ojczyźnie w poszukiwaniu tych najpyszniejszych regionalnych specjałów.

 

MATERIAŁY TVN

NAUKA NA MAKSA
Następny artykuł:

NAUKA NA MAKSA

tvnpix