Aktualności

powrót do listy

JAKUBIAK RODZINNIE

Programy |
JAKUBIAK RODZINNIE
JAKUBIAK RODZINNIE  Foto: Kuchnia+

JAKUBIAK RODZINNIE

Od 7 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie kulinarne z wybitnym szefem kuchni – Tomaszem Jakubiakiem, który tym razem zasiądzie do stołu razem ze swoją najbliższą rodziną. Na kolejne odcinki „Jakubiak rodzinnie” zapraszamy do ITVN Extra we wtorki o godzinie  o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CST – Chicago), 19.20 (EST – Nowy Jork) Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki programu.

Jakubiak rodzinnie” to program z udziałem Tomasza Jakubiaka, który udowadnia, że gotowanie może być doskonałym pretekstem do spędzenia czasu z rodziną i zachęca do gotowania z bliskimi!

W tej serii znany szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi członków swojej rodziny: mamę, tatę, siostrę i narzeczoną. Wraz z nimi w każdym odcinku zaprezentuje widzom proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację. Jedzenie będzie przede wszystkim pretekstem do spotkania z bliskimi i inspiracją do rozmów. Jednocześnie program uzupełnią anegdoty z życia Tomasza oraz cenne wskazówki dla każdego, kto chce gotować dla swojej rodziny! Zapraszamy przed telewizory do ITVN Extra!

 

TEKST KUCHNIA+

GWIAZDY NA TACY
Następny artykuł:

GWIAZDY NA TACY

tvnpix