Aktualności

powrót do listy

HOTELOVE

Polecane | Programy |
HOTELOVE
HOTELOVE  Foto: ©Domo+

HOTELOVE

W tej serii dokumentalnej Dorota Szelągowska ocenia najciekawsze polskie hotele. W jej polu zainteresowań znajdują się zarówno te artystyczne, designerskie i elitarne, jak i zupełnie awangardowe. Prowadząca udowadnia, że w Polsce są miejsca do odpoczynku, z których możemy być naprawdę dumni. Na program „Hotelove” zapraszamy od 22 lipca w każdą sobotę i niedzielę o godz. 9.20 (CET – Berlin, Paryż), 9.20 (CDT – Chicago) i 10.20 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Dorota Szelągowska i jej towarzysze wcielają się w rolę gości hotelowych. Sprawdzają, czy dane miejsce jest odpowiednie np. na szalony wieczór panieński z koleżankami, romantyczną rocznicę ślubu, weekendowe zakupy z przyjacielem czy rodzinny wyjazd z małymi dziećmi.

Podczas krótkiego pobytu Dorota ocenia nie tylko wystrój łazienki, widok z okna i czystość pokoju, ale też smak dań w restauracji lub różnorodność drinków w barze. Zwraca uwagę na funkcjonalność i pozornie drobne szczegóły, takie jak: pojemność szafy, wygodny materac, miejsce na bagaże i dostęp do Internetu. Nie omieszka też skomentować architektury i wystroju całego hotelu oraz pojedynczych pokoi, zaczynając od skromnych jedynek po luksusowe apartamenty. Nie zadowala się informacjami z folderów reklamowych i tymi pochodzącymi od właścicieli hoteli, tylko sama uważnie sprawdza, jak funkcjonują oferty room service-u, SPA czy udogodnienia dla gości ze zwierzętami oraz usługi dodatkowe jak np. niania.

Każdy odcinek „Hotelove” będzie poświęcony jednemu, niezwykłemu miejscu. W serii zaprezentowane zostaną m.in. słynny już od międzywojnia hotel Monopol w Katowicach czy luksusowy The Granary La Suite we Wrocławiu. Dorota przyjrzy się komfortowemu Hiltonowi w Gdańsku, hotelowi Staremu w Krakowie - zdobywcy tytułu „najpiękniejszego hotelowego wnętrza w Europie” oraz awangardowemu Blow Up Hall w Poznaniu. Czy warto odwiedzać polskie hotele? Przekonają się Państwo w programie „Hotelovew ITVN Extra. Zapraszamy!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

POŻEGNANIE Z WAGĄ
Następny artykuł:

POŻEGNANIE Z WAGĄ

tvnpix