Aktualności

powrót do listy

HANDLARZE

Polecane | Programy |
HANDLARZE
HANDLARZE  Foto: TVN

HANDLARZE

Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? „Handlarze” to seria  przedstawiająca zawodowych kupców, których nadrzędnym celem jest zysk. Na kolejne odcinki programu zapraszamy do ITVN Extra od 25 listopada w każdą sobotę o godz. 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago) i 21.35 (EST – Nowy Jork).

Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą, jak kosztowne rzeczy posiadają w swoich domach, a „Handlarze” bezbłędnie wytropią takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli natomiast mowa o pieniądzach, to nie może pojawić się inny prowadzący jak Hubert Urbański.

Widzowie będą świadkami spektakularnie udanych zakupów, jak i porażek. „Handlarze” pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznają Państwo ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe. Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST TTV

KURONIOWIE ROZGRYZAJĄ
Następny artykuł:

KURONIOWIE ROZGRYZAJĄ

tvnpix