Aktualności

powrót do listy

HANDLARZE

Polecane | Programy |
HANDLARZE
HANDLARZE  Foto: TVN

HANDLARZE

Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? Jaką posługują się taktyką w osiągnięciu sukcesu? „Handlarze” to program przedstawiający zawodowych kupców, których nadrzędnym celem zawsze jest zysk. Zapraszamy na premierowe odcinki do ITVN Extra od 11 marca w każdą sobotęo godz.20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork).

HANDLARZEHANDLARZE
Foto: TVN

Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą, jak kosztowne rzeczy posiadają w swoich domach, a „Handlarze” zawsze znajdą cenne skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli natomiast mowa o pieniądzach, to nie może pojawić się inny prowadzący jak Hubert Urbański.

Widzowie będą świadkami spektakularnie udanych zakupów, jak i porażek. „Handlarze” pokonają setki kilometrów, żeby sprawdzić, co kryją strychy, zagracone piwnice i opuszczone domy. Będą walczyć do ostatniej złotówki, a wszystko po to, by tanio kupić i sprzedać z zyskiem. W tym sezonie poznają Państwo ekspertów od renowacji, którzy stare rupiecie zmieniają w przedmioty użytkowe.

Więcej informacji na www.itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

USTERKA
Następny artykuł:

USTERKA

tvnpix