Aktualności

powrót do listy

HANDLARZE

Polecane | Programy |
HANDLARZE
HANDLARZE  Foto: TVN

HANDLARZE

Ryzykują, ale czy zawsze wygrywają? „Handlarze” to seria  przedstawiająca zawodowych kupców, których nadrzędnym celem jest zysk. Na kolejne odcinki programu zapraszamy do ITVN Extra od 3 czerwca w każdą sobotęo godz.20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork)

HANDLARZEHANDLARZE
Foto: TVN

Tropią i wykorzystują najlepsze okazje do dużego zarobku. Czy to aukcje, sprzedaż fabryki, domu, magazynu – zarobić można na wszystkim. Ludzie często nie wiedzą, jak kosztowne rzeczy posiadają w swoich domach, a „Handlarze” bezbłędnie wytropią takie skarby. Rywalizacja jest motorem napędowym ich działań. Jeśli natomiast mowa o pieniądzach, to nie może pojawić się inny prowadzący jak Hubert Urbański.

W pierwszym odcinku programu trafiają do niesamowitej kamienicy w Wejherowie, liczącej kilkanaście wyjątkowych pokoi. Wszędzie wiszą zegary… Miejsce takie jak to, śni się każdemu profesjonalnemu handlarzowi. Jan, Damian i Paweł mogą kupić z tego skarbca każdą rzecz, która wpadnie im w oko. Który z nich straci na zakupach, a który zyska? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

KOSSAKOWSKI. INICJACJA
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

tvnpix