Aktualności

powrót do listy

GREEN TOUCH – NOWE ODCINKI

Programy |
GREEN TOUCH – NOWE ODCINKI
GREEN TOUCH   Foto: TV ONLY

GREEN TOUCH – NOWE ODCINKI

Francuski serial „Green touch” prezentuje najciekawsze domy zbudowane w ekologiczny sposób – przykład dbałości o środowisko i jego naturalne zasoby. Zachęcamy do ogadania kolejnych nowych odsłon w ITVN Extra codziennie od 1 listopada ogodz. 20.00 (CET – Berlin, Paryż), 20.00 (CST – Chicago) i 21.00 (EST – Nowy Jork).

Niezwykle malownicza seria „Green touch” udowadnia, że jeśli tylko chce się żyć w zgodzie z naturą, to można! W każdym odcinku autorzy programu zabierają widzów ITVN Extra do innej posiadłości, w której gospodarze dbają o naturę już przez samą konstrukcję swojego niezwykłego domu. Gwarantujemy naszym widzom, że z pewnością doświadczą magii nieskazitelnie urządzonych terenów!

Kamera przeniesie Państwa do miejsc, gdzie ludzie chętnie zwiększają świadomość ekologiczną lokalnych społeczności oraz prezentują wykorzystanie światła słonecznego na swoich budynkach. W niektórych zakątkach można poczuć się wręcz jak w niebie, a wszystko dzięki pomocy grup ochrony środowiska. One angażują się w wiele ciekawych projektów. Rezultaty ich działalności zobaczą Państwo dzięki twórcom „Green touch” w ITVN Extra. Zapraszamy!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

AGI BAGI
Następny artykuł:

AGI BAGI

tvnpix