Aktualności

powrót do listy

EKSTREMALNE DRIFTY

Programy |
EKSTREMALNE DRIFTY
EKSTREMALNE DRIFTY   Foto: Boulder Creek International

EKSTREMALNE DRIFTY

Profesjonalny rajdowiec Matt Field przygotowuje się do udziału w wyścigu samochodowym Formula Drift. Z czym wiąże się taki wyczyn? Na czym polega organizacja zawodnika przed przystąpieniem do rywalizacji? Zachęcamy do oglądania amerykańskiej serii dokumentalnej „Ekstremalne drifty” w ITVN Extra od 19 listopada w każdą niedzielę o godz. 13.15 (CET – Berlin, Paryż), 13.15 (CST – Chicago) i 14.15 (EST – Nowy Jork). Co tydzień będziemy emitować dwa odcinki.

Formula Drift jest jednym z najpopularniejszych wyścigów samochodowych w Stanach Zjednoczonych. Uczestnicy z reguły współzawodniczą techniką dryftu – kontrolowanego poślizgu. Sport ten wymaga nadzwyczajnego opanowania, fantastycznych umiejętności i zimnej krwi. W serialu „Ekstremalne drifty” razem z kamerą prześledzą Państwo losy Matta Fielda, młodego rajdowca, który marzy o zwycięstwie w takim konkursie.

W cyklu odcinków widzowie obejrzą wszystkie etapy przygotowań do konkurencji, począwszy od spotkań z mechanikami aż po treningi w rozmaitych niezwykłych miejscach. Matt Field, oprócz uprawiania swojej sportowej pasji, to również student college'u oraz właściciel sklepu. Czy uda mu się pogodzić wszystkie aktywności i odnieść kolejny sukces, o którym tak bardzo marzy? Zapraszamy do ITVN EXTRA!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. NIEOCZYWISTE

tvnpix