Aktualności

powrót do listy

EKSTREMALNE DRIFTY

Polecane | Programy |
EKSTREMALNE DRIFTY
EKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 5.jpg 

EKSTREMALNE DRIFTY

Profesjonalny rajdowiec Matt Field przygotowuje się do udziału w wyścigu samochodowym Formula Drift. Z czym wiąże się taki wyczyn? Na czym polega organizacja zawodnika przed przystąpieniem do rywalizacji? Zachęcamy do oglądania amerykańskiej serii dokumentalnej „Ekstremalne drifty”w ITVN Extra od 5 czerwca w każdy poniedziałeko godz. 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork)

EKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 4.jpgEKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 4.jpg

Formula Drift jest jednym z najpopularniejszych wyścigów samochodowych w Stanach Zjednoczonych. Uczestnicy współzawodniczą z reguły techniką dryftu – kontrolowanego poślizgu. Sport ten wymaga nadzwyczajnego opanowania, fantastycznych umiejętności i zimnej krwi. W serialu „Ekstremalne drifty” razem z kamerą prześledzą Państwo losy Matta Fielda, młodego rajdowca, który marzy o zwycięstwie w takim konkursie.

W cyklu odcinków widzowie obejrzą wszystkie etapy przygotowań do konkurencji, począwszy od spotkań z mechanikami aż po treningi w rozmaitych niezwykłych miejscach. Matt Field, oprócz uprawiania swojej sportowej pasji, to również student college'u oraz właściciel sklepu. Czy uda mu się pogodzić wszystkie aktywności i odnieść kolejny sukces, o którym tak bardzo marzy? Zapraszamy do ITVN Extra! 

EKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 3.jpgEKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 3.jpg
EKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 1.jpgEKSTREMALNE DRIFTY Boulder Creek International 1.jpg

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NASZA PLANETA
Następny artykuł:

NASZA PLANETA

tvnpix