Aktualności

powrót do listy

EKSCENTRYCY

Programy |
EKSCENTRYCY
EKSCENTRYCY LOOKING GLASS INT..jpg 

EKSCENTRYCY

Ludzi, którzy oddają się najbardziej niekonwencjonalnym hobby można znaleźć na całym świecie. Serial „Ekscentrycy” przybliża osoby z wyjątkowymi pasjami. Co stanowi dla nich największą wartość?Zapraszamy na premierowe odsłony kanadyjskiej serii w każdą sobotę od 13 majao godz. 21.30 (CET – Berlin, Paryż), 21.30 (CDT - Chicago) i 22.30 (EDT - Nowy Jork) do ITVN Extra. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki.

Każdy człowiek ma swoje zainteresowania, ulubione zajęcia. Jednak co w przypadku, gdy dane zamiłowanie jest naprawdę dziwne i ekscentryczne? W serialu „Ekscentrycy” poznają Państwo inspirujące historie osób, które ze swojego hobby uczyniły świetny sposób na życie. Jak wyrażają swoją odmienność? Czym się kierują, sprzeciwiając ogólnie przyjętym normom społecznościowym?

W każdym odcinku twórcy zaprezentują portrety dwóch bohaterów. Wśród nich znajdzie się młody mężczyzna, który w amazońskiej dżungli żyje niczym Tarzan. Dlaczego zdecydował się na rozpoczęcie takiej przygody? Widzowie poznają również kobietę mieszkającą w domu z niezliczoną ilością kotów, a także włoskiego rzeźbiarza tworzącego niezwykłe faktury z drewna. Zachęcamy do oglądania tych niezwykłych opowieści w ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NELA MAŁA REPORTERKA
Następny artykuł:

NELA MAŁA REPORTERKA

tvnpix