Aktualności

powrót do listy

DOMY Z PRZESZŁOŚCIĄ

Programy |
DOMY Z PRZESZŁOŚCIĄ
DOMY Z PRZESZŁOSCIA   Foto: Looking Glass 3.jpg

DOMY Z PRZESZŁOŚCIĄ

 

Każdy dom kryje swoje tajemnice. W styczniu widzowie ITVN Extra poznają historie irlandzkich posiadłości, które odkryją twórcy serialu „Domy z przeszłością”. Zapraszamy do oglądania w każdy piątek o godz.20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST - Chicago) i 21.35 (EST - Nowy Jork).

Wielowiekowe rezydencje są nieodłącznym elementem krajobrazu Wielkiej Brytanii. Każda z nich jest źródłem wielu tajemnic i ciekawostek. Śledzenie różnego rodzaju pamiętników i materiałów archiwalnych może być fantastyczną rozrywką i źródłem wielu zaskoczeń. Udowadniają to autorzy serii dokumentalnej „Domy z przeszłością”.

Dzięki ich wytrwałości i pasji dowiedzą się Państwo nadzwyczaj interesujących rzeczy na temat irlandzkich posiadłości i ich lokatorów. Twórcy zdradzą, który z domów stał się studiem nagraniowym dla jednego z angielskich zespołów rockowych lub planem zdjęciowym filmu z największymi gwiazdami kina. Na tę niezwykle ciekawą i fascynująca wyprawę w świat dawnej Wielkiej Brytanii zapraszamy do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA
Następny artykuł:

POLSKIE PROGRAMY W ITVN EXTRA

tvnpix