Aktualności

powrót do listy

DOMY GWIAZD

Programy |
DOMY GWIAZD
DOMY GWIAZD   Foto: ©Domo+

DOMY GWIAZD

Nie wszystkie znane z pierwszych stron gazet osoby chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami i rezydencjami. Polskie sławy strzegą prywatności jak oka w głowie. Omenie Mensah udało się jednak zajrzeć do miejsc, które tak skrzętnie chowają przed światem gwiazdy. Na kolejne odsłony programu „Domy gwiazd” zapraszamy w każdy czwartek o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CST – Chicago) i 21.10 (EST – Nowy Jork).

Omenaa spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać i przybliżyć ich gust, upodobania i pomysły na wystrój wnętrz. Rozmawiając z bohaterami poszczególnych odcinków, nie tylko ujawni ciekawostki z życia sław, ale także zaprezentuje ich mieszkania, domy czy ogródki. Prowadząca sprawdzi, gdzie śpią, jedzą, odpoczywają i pracują, a widzowie dowiedzą się, w jakim stylu urządzone są gniazdka osób znanych z ekranu, estrady, prasy czy… bokserskiego ringu.

W tym sezonie programu kamera odwiedzi wiele ciekawych osobistości. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć ukryte dotychczas przed oczami ciekawskich wnętrza. Widzowie zgłębią również tajemnice swoich ulubionych gwiazd w ich domowym zaciszu i przekonają się, że podobnie jak inni, one też czasami bałaganią lub są nadmiernie pedantyczne, mają dobry gust lub nie przywiązują uwagi do stylu. „Domy gwiazd” bez wątpienia dostarczą Państwu inspiracji. Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Domo+

BIZNES NA UGORZE
Następny artykuł:

BIZNES NA UGORZE

tvnpix