Aktualności

powrót do listy

DETEKTYW ŁODYGA

Programy |
DETEKTYW ŁODYGA
DETEKTYW ŁODYGA  Foto: ©MiniMini+

DETEKTYW ŁODYGA

Tym razem Detektyw Łodyga wspólnie z dwójką przedszkolaków, Melą i Stasiem, będzie rozwiązywał fascynujące zagadki astronomiczne! Na kolejną serię „Detektyw Łodyga” zapraszamy do ITVN Extra w niedziele od 12 listopada o godz. 10.55 (CET – Berlin, Paryż), 10.55 (CST – Chicago) i 11.55 (EST – Nowy Jork).

Jest tyle nurtujących pytań na temat kosmosu i życia gwiazd! Jak wygląda powierzchnia Słońca? Cóż to takiego „Droga Mleczna”? Skąd się biorą kratery? Znalezienie odpowiedzi nie zawsze jest proste.

DetektywLodyga_2©MiniMini+.jpgDetektywLodyga_2©MiniMini+.jpg

W kolejnych odcinkach „Detektyw Łodyga”, specjalista od „potwornie potworzastych” katastrof, pomaga Meli i Stasiowi uporządkować wiedzę w dziedzinie astronomii. Wspólnie przeprowadzają eksperymenty, które pozwalają dzieciom lepiej zrozumieć czym są planety, gwiazdy i galaktyki. Mali widzowie poznają nowe pojęcia, a po programie mogą razem z rodzicami przeprowadzić eksperymenty autorstwa sprytnego Detektywa. W programie Łodyga doradzi także, jak skonstruować Układ Słoneczny, upiec kometę, a nawet przygotować się do lotu na Międzynarodową Stację Kosmiczną!

Program nie tylko rozbudza w dzieciach ciekawość świata, rozwija wyobraźnię i kreatywne myślenie, ale także zaspokaja naturalną potrzebę zdobywania wiedzy poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

NASZA PLANETA
Następny artykuł:

NASZA PLANETA

tvnpix