Aktualności

powrót do listy

DETEKTYW LODYGA

Programy |
DETEKTYW LODYGA
Detektyw Łodyga ©MiniMini+ 

DETEKTYW ŁODYGA

Od 14 maja w każdą niedzielę zapraszamy najmłodszych widzów przed telewizory do oglądania „Detektywa Łodygi”, który wraz dwójką przedszkolaków, Tosią i Frankiem, będzie się starał odpowiedzieć na trudne pytania dotyczące różnych zjawisk przyrodniczych. Wyjątkową serię wyemitujemy o godzinie 10.00 (CET – Berlin, Paryż), 10.00 (CDT - Chicago), 11.00 (EDT - Nowy Jork) w ITVN Extra!

Czy można wyhodować deszcz? Skąd się bierze tęcza? Jak powstaje szron? Przyroda jest fascynująca i bardzo często... zagadkowa. Dzieci nie zawsze same potrafią znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania. Na szczęście z odsieczą przybywa Eugeniusz Łodyga, który rozwiązał już niejedną przyrodniczą zagadkę i zawsze służy mądrą radą.

W każdym odcinku tego edukacyjnego programu Detektyw Łodyga razem z dwójką przedszkolaków, Tosią i Frankiem, stara się odpowiedzieć na trudne pytania dotyczące różnych zjawisk przyrodniczych. Wspólnie przeprowadzają małe eksperymenty i tworzą przepisy, np. na niezbyt groźne tsunami, butelkowe tornado czy lawinę z cukru pudru. Wyniki tych doświadczeń są często zaskakujące dla starszej siostry Oli i Franka, Zuzy, która nie raz pobłądziła w naukach przyrodniczych. Na serię „Detektywa Łodygi” zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY PRASOWE

 

EKSCENTRYCY
Następny artykuł:

EKSCENTRYCY

tvnpix