Aktualności

powrót do listy

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

Polecane | Programy |
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?  Foto: Kuchnia+

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

Jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Andrzej Polan w programie „Czy na pewno umiesz gotować?” udowodni bohaterowi odcinka, że przygotowanie obiadu dla całej rodziny wcale nie jest takie łatwe. Zapraszamy do ITVN Extra w każdą środę od 3 stycznia o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CST – Chicago), 19.20 (EST – Nowy Jork).

Autorskie reality show to program, w którym bohaterem każdego odcinka jest osoba zgłoszona przez rodzinę. Uczestnik z reguły jest przekonany, że bliscy wysłali go do programu ze względu na jego duży talent kulinarny. Każdy z bohaterów uważa, że jego popisowe danie jest najlepsze i doceniane przez domowników. Widzowie dowiadują się jednak, że tak naprawdę rodzina ma już dość przesolonej lasagne, mdłej pomidorówki lub twardych schabowych, ale boi się powiedzieć to wprost kucharzowi-amatorowi.

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆCZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ
Foto: Kuchnia+

W tym celu Andrzej Polan zaprasza bohatera do studia i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący daje swoją ocenę. Niezależnie od tego, czy jest ona dobra czy zła, domowy kucharz dowiaduje się, dlaczego tak naprawdę rodzina zgłosiła go do programu. Od tego momentu bohater wraz z Andrzejem Polanem pracują nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

REMONT W 48H
Następny artykuł:

REMONT W 48H

tvnpix