Aktualności

powrót do listy

CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ

Programy |
CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ
CZAS NA ZMIANE - BRZEZINSCY TRENUJA   Foto: TVN

CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ

W programie „Czas na zmianę - Brzezińscy trenują” Joanna i Dariusz Brzezińscy pomogą bohaterom wrócić do formy i pozbyć się zbędnych kilogramów. Zapraszamy do oglądania ITVN Extra w każdą sobotę od 4 listopada o godzinie 12.40 (CET – Berlin, Paryż), 12.40 (CST – Chicago) i 13.40 (EST – Nowy Jork).

Joanna i Dariusz Brzezińscy zawodowo zajmują się dbaniem o formę celebrytów i przygotowywaniem do produkcji filmowych czołowych aktorów. Jednak w programie „Czas na zmianę – Brzezińscy trenują” pomogą uczestnikom spełnić ich marzenia o zmianie sylwetki. Zaledwie w dwa miesiące, dzięki intensywnym treningom oraz indywidualnie dobranym ćwiczeniom, zmienią życie osób, które straciły już nadzieję na powrót do formy.

W każdym odcinku trenerzy przeprowadzają dokładny wywiad z bohaterem oraz ocenę jego stanu zdrowia, sylwetki i wydolności fizycznej. Wiele uczestników zaskoczy się wynikami tej analizy. Widzowie ITVN Extra poznają między innymi młodą dziewczynę, która mimo aktywnego trybu życia, nie potrafi zrzucić nadmiernych kilogramów. Powodem zbyt wysokiego poziomu tkanki tłuszczowej są zaburzenia hormonalne. Magda ma dużą wiedzę teoretyczną dotyczącą trenowania i zdrowego odżywiania. Niestety zaplanowane ćwiczenia i przemyślana dieta nie przekładają się na wymarzoną sylwetkę. Czy Brzezińskim uda się jej pomóc? Zapraszamy do ITVN Extra!

Więcej informacji na www.itvnextra.pl

MATERIAŁY TVN

OSTRE CIĘCIE
Następny artykuł:

OSTRE CIĘCIE

tvnpix