Aktualności

powrót do listy

CHWILE WOLNOŚCI

Programy |
CHWILE WOLNOŚCI
CHWILE WOLNOSCI   Foto: THE GO BIG PROJECT

CHWILE WOLNOŚCI

„Chwile wolności” to unikalne spojrzenie na świat surferów - ludzi, których pasja wiążę się z wielkim ryzykiem, niebezpieczeństwem i wysokim poziomem adrenaliny. Zapraszamy do ITVN Extra na dwa odcinki serialu w czwartek, 1 czerwca o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago), 19.20 (EDT – Nowy Jork).

Surfing jest jednym z najbardziej znanych sportów ekstremalnych. W serialu „Chwile wolności” poznamy ludzi, którzy poświęcili tej pasji całe swoje życie. Są niezwykle doświadczeni i bardzo dobrze wiedzą, jak niebezpieczny jest ten sport. Podczas kolejnych wyczynów każdy z nich znajduje się na granicy życia i śmierci. Często jeden ruch może zdecydować o tym, czy surfer znajdzie się pod wodą lub nawet roztrzaska się o przybrzeżne skały.

W serii poznamy miłośników surfingu także z innej strony. Oprócz zdradzania nam tajników swojego talentu, zawodnicy zabierają nas również na spotkania ze swoimi najbliższymi. Wielu z nich ma rodziny i małe dzieci. Partnerki wierzą w ich umiejętności i dopingują przy okazji kolejnych zawodów. Czy jednak nie boją się o ich życie? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

AKADEMIA WRESTLINGU
Następny artykuł:

AKADEMIA WRESTLINGU

tvnpix