Aktualności

powrót do listy

BIZNES NA UGORZE

Programy |
BIZNES NA UGORZE
Biznes na ugorze  Foto: Flame Distribution.JPG

BIZNES NA UGORZE

 

Nick Hewer pomaga irlandzkim rolnikom w prowadzeniu i udoskonaleniu ich gospodarstw tak, by przyniosły im jak największe zyski. Jak wygląda dzisiejsza wieś i czy każdemu przedsiębiorcy można pomóc? Na program „Biznes na ugorze” zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 19.30 (CET – Berlin, Paryż), 19.30 (CST – Chicago) i 20.30 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki.

Bohaterami tej wyjątkowej produkcji są irlandzcy farmerzy, którzy mają problem z działalnością lub opłacalnością swojego zielonego biznesu. Z pomocą przybywa im Nick Hewer, wieloletni brytyjski prezenter telewizyjny i konsultant PR. Jego cenne rady mają przynieść wysokie dochody załamanym i zrezygnowanym rolnikom, a także wpłynąć na ich rozwój osobisty.

Czy każda zmiana sposobu myślenia i prowadzenia interesów przyjdzie bohaterom łatwo? Jakich wskazówek udzieli im Nick? Nie ma wątpliwości, ze przeprowadzane przez niego rewolucje, wzbudzą wiele emocji. Niezaprzeczalną zaletą programu są także piękne irlandzkie krajobrazy, które zachwycą niejednego widza. Na program „Biznes na ugorze” zapraszamy do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

SZALONY DZIEŃ
Następny artykuł:

SZALONY DZIEŃ

tvnpix