Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Polecane | Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TTV

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

W czwartym sezonie „Betlejewski. Prowokacje” prowadzący będzie podejmował trudne tematy i sprawdzał jak reaguje na nie społeczeństwo. Dzięki zaaranżowanym sytuacjom dowiemy się, jakie podejście Polacy mają do np. klauzuli sumienia, fit faszyzmu i co myślą o seksie osób starszych. Na premierowe odcinki programu zapraszamy we wtorki od 17 października o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.  

BETLEJEWSKI. PROWOKACJEBETLEJEWSKI. PROWOKACJE
Foto: TTV
BETLEJEWSKI. PROWOKACJEBETLEJEWSKI. PROWOKACJE
Foto: TTV

Czy faktycznie w Polsce panuje znieczulica? Czy zauważamy w drugiej osobie człowieka, czy raczej działa na nas jego portfel i status społeczny? Jacy jesteśmy naprawdę w codziennych sytuacjach społecznych? „Betlejewski. Prowokacje” niezmiennie drąży niewygodne sprawy i stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Program  Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski. Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący wraz z grupą aktorów stawia przypadkowe osoby w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

W tym sezonie ekipa programu podejmie trudne tematy takie jak  edukacja seksualna dzieci, status materialny, patriotyzm, poszukiwanie pracy, klauzula sumienia, rodzice, seks osób starszych, fit faszyzm, i życzliwość. Zapraszamy przed telewizory do ITVN Extra!

TEKST TTV

NAUKA NA MAKSA
Następny artykuł:

NAUKA NA MAKSA

tvnpix