Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Czy osoba mdlejąca na ulicy może liczyć na pomoc przechodniów? Jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy wobec innych? Co skłania ich do interwencji, gdy dzieje się coś złego? Na program „Betlejewski. Prowokacje” zapraszamy w każdy wtorek i środę od 8 sierpnia o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Duży hipermarket stojący w sercu Krakowa to jedno z miejsc, jakie Rafał Betlejewski wybrał na realizację swoich prowokacji. Prowadzący „Betlejewski. Prowokacje” przygotował dla niespodziewających się niczego klientów sklepu bardzo trudne zadanie. Jak sobie z nim poradzą?

Bezbronna, odurzona pigułką gwałtu młoda kobieta jest bezpardonowo traktowana przez próbującego ją wykorzystać mężczyznę i całkowicie obojętnego na jej krzyki taksówkarza. Czy otaczający ją ludzie zainterweniują? Znany performer sprowokuje nieświadomych i przypadkowych ludzi ponownie! Będziemy świadkami jak Rafał Betlejewski skłania ich do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach.Rezultaty jego testów zaprezentujemy w ITVN Extra. Zapraszamy!

 

MATERIAŁY TTV

POLSKIE PROGRAMY W SIERPNIU
Następny artykuł:

POLSKIE PROGRAMY W SIERPNIU

tvnpix