Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE – NOWY SEZON

 

Betlejewski. Prowokacjeto program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze. Czy spodoba im się ten widok? Czy zaakceptują prawdę o nich samych? Warto pamiętać, że to sytuacja stwarza bohatera! Na nowe odcinki programu zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago) i 21.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Trzecia edycja programu, który stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w inscenizacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski i ludzki w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

W ciągu ostatnich dwóch lat o ponad 17% zwiększyła się liczba osób bezdomnych w Polsce. W tym roku naliczono 36 100 bezdomnych, czyli o 5 400 osób więcej niż przed dwoma laty. Jak wynika z danych zebranych przez policję i straż miejską na 100 000 żebrzących osób w Polsce zaledwie 10% stanowią ludzie rzeczywiście potrzebujący. Rafał Betlejewski wraz z trojką aktorów będzie inscenizował sceny związane z żebraniem, stawiając przypadkowych ludzi w krępujących, niestandardowych sytuacjach. Jak zachowają się przed dylematem, czy pomagać? Przekonają się Państwo oglądając jeden z odcinków „Betlejewski. Prowokacje” w ITVN Extra.

MATERIAŁ TTV

CHCĘ UMIEĆ
Następny artykuł:

CHCĘ UMIEĆ

tvnpix