Aktualności

powrót do listy

BAGAŻ OSOBISTY

Polecane | Programy |
BAGAŻ OSOBISTY
BAGAŻ OSOBISTY  Foto: TVN

BAGAŻ OSOBISTY

 

Każdy z odcinków tego kameralnego talk show to inny bagaż do udźwignięcia, życiowe refleksje i poruszające emocje rozmówców. W „Bagażu osobistym” Andrzej Sołtysik na ruchliwym Dworcu Centralnym w Warszawie lub tłocznym lotnisku Okęcie pyta popularne postaci o trudne momenty, skomplikowane sytuacje prywatne i zawodowe oraz nieoczekiwane życiowe zakręty. Na program zapraszamy w każdy wtorek od 3 stycznia o godz. 20.35 (CET – Berlin, Paryż, CST - Chicago), 21.35 (EST - Nowy Jork) do ITVN Extra.

Andrzej Iwan, najlepszy piłkarz lat 70. i 80., w „Bagażu osobistym” przyznaje się do alkoholizmu, uzależnienia od hazardu i próby samobójczej. Aktor Piotr Zelt opowiada o depresji, zaszufladkowaniu w wiecznej roli komedianta, o goryczy porażek osobistych, o błędach, które popełnił i brutalnych konsekwencjach wpuszczenia mediów plotkarskich do swojej prywatności. Natomiast córka Jacka Kaczmarskiego w emocjonalnej rozmowie zarejestrowanej na Okęciu zdradza, jaką cenę zapłaciła za życie nie z legendą, lecz ze zwykłym człowiekiem, tatą, który na pewno nie był wolny od wad.

BAGAZ OSOBISTYBAGAZ OSOBISTY
Foto: TVN

Andrzej Sołtysik i jego goście szczerze mówią o tym, co intymne. Wywiady te wymagają od obu stron odwagi i dystansu do siebie, bo nawet proste pytania i odpowiedzi nie przechodzą łatwo przez gardło. O samotności, trudnych wyborach w życiu prywatnym, relacjach z rodzicami i dziećmi, problemach finansowych, o bezdomności – każdy dialog dwóch doświadczonych przez los osób pokazuje, że szczęście nikomu nie jest dane raz na zawsze, a czerwony dywan nie jest wolny od trosk. Na „Bagaż osobisty” zapraszamy do ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN

OPOWIEŚCI KOTA ŚPIOCHA
Następny artykuł:

OPOWIEŚCI KOTA ŚPIOCHA

tvnpix