Aktualności

powrót do listy

AKADEMIA WRESTLINGU

Programy |
AKADEMIA WRESTLINGU
AKADEMIA WRESTLINGU   Foto: AMPERSAND

AKADEMIA WRESTLINGU

Zapraszamy na pełen motywacji, determinacji i emocji, serial „Akademia Wrestilngu”, w którym zobaczą Państwo, jak wielką walką z własnymi słabościami jest trening w Storm Wrestling Academy. Odcinki serii będziemy emitować od 29 maj, w każdy poniedziałek o godzinie 18.20 (CET- Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago ) i 19.20 (EDT – Nowy Jork)!

Storm Wrestling Academy przyciąga ludzi z całego świata. Jej twórca i główny nauczyciel, Lance Storm, to utytułowany zawodnik tej dyscypliny, który ma za sobą wiele turniejów i walk. Właśnie rozpoczyna trening kolejnej grupy – dziesięciorga osób, które zrobią wszystko, aby osiągnąć podobne sukcesy. Niezwykle ciężkiemu i wymagającemu treningowi będzie towarzyszyć ekipa serialu.

Aby być naprawdę dobrym i profesjonalnie przygotowanym do walki zawodnikiem wrestlingu, trzeba pokonać wiele słabości. Uczestnicy szkolenia wielokrotnie będą zmagać się z własnym bólem, strachem i potwornym zmęczeniem. Są zdeterminowani, by stawić czoła morderczemu treningowi. Ale czy każdy z nich jest rzeczywiście na to gotowy? I czy same chęci i wola walki wystarczą do pokonania własnych słabości? Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

MAMI FATALE
Następny artykuł:

MAMI FATALE

tvnpix