Aktualności

powrót do listy

ABC GOTOWANIA

Programy |
ABC GOTOWANIA
ABC GOTOWANIA   Foto: ©Kuchnia+

ABC GOTOWANIA

Początki gotowania nie należą do najłatwiejszych. Wymagają determinacji, świetnej organizacji oraz zdolności manualnych. Czy to wystarczy, aby nabrać ogłady i przygotować wyśmienite danie? Każdego, kto zaczyna przygodę z kuchnią zapraszamy do oglądania „ABC gotowania” w każdą środę od 11 października o godz. 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. Co tydzień wyemitujemy dwa odcinki program.

Seria prowadzona przez Marietę Marecką w przystępny sposób prezentuje praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator gotowania. Prowadząca przedstawi przydatne w kuchni ciekawostki i porady, które widzowie będą mogli zastosować w praktyce. W każdym odcinku odwiedzi ekspertów z dziedziny żywienia, aby skonsultować, na co zwracać szczególną uwagę lub czego unikać.

Program „ABC gotowania” to wyjątkowy telewizyjny elementarz ułatwiający pracę w kuchni i pomagający wyczarować pyszne posiłki. Prowadząca swoje pierwsze kroki w kulinariach stawiała u boku mamy. To właśnie ona nauczyła ją podstaw i przekonała córkę, że nie trzeba być kulinarnym mistrzem, żeby smacznie gotować. Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Kuchnia+

JAKUBIAK W SEZONIE - JESIEŃ
Następny artykuł:

JAKUBIAK W SEZONIE - JESIEŃ

tvnpix