Aktualności

powrót do listy

101 NAPRAW

Polecane | Programy |
101 NAPRAW
101 NAPRAW   Foto: TVN PIOTR MIZERSKI

101 NAPRAW

„101 napraw” to program TVN Turbo adresowany do wszystkich, którzy zamiast oddać auto w niepewne ręce mechaników wolą sami się o nie zatroszczyć i przy tym zaoszczędzić pieniądze. Po praktyczne porady i garść motoryzacyjnych ciekawostek zapraszamy do ITVN w każdy piątek od 24 listopada o godzinie 15.25 (CET - Berlin, Paryż), 15.15 (CST – Chicago), 16.15 (EST – Nowy Jork).

W programie „101 napraw” pokażemy, jak samodzielnie wykonać podstawowe naprawy w samochodzie bez używania specjalistycznych narzędzi. Jak nauczyć się rozpoznawać usterki, jak je naprawić i jak postępować po naprawie, żeby dany element działał jak najdłużej.

Prowadzący Grzegorz Duda - kierowca wyścigowy i rajdowy, a przede wszystkim mechanik z wykształcenia i zamiłowania, będzie tłumaczył, na czym polega usterka, skąd się bierze i doradzi jak tanio i sprawnie samemu wyeliminować problem, żeby nie przepłacać w warsztatach samochodowych. Poruszymy zagadnienia, takie jak samodzielne czyszczenie układu klimatyzacji, wymiana tarcz hamulcowych, wymiana świec, polerowanie kloszy lamp, naprawa zniszczonej tapicerki, montaż czujników parkowania, kamery cofania, czy systemu antykradzieżowego. Pojawią się także proste naprawy blacharsko-lakiernicze: usuwanie wgnieceń na karoserii, zaprawki lakiernicze, zabezpieczenie antykorozyjne. Wszystko to pokazane krok po kroku w łatwy i przystępny sposób. Zapraszamy przed telewizory!

 

TEKST TVN TURBO

EKSTREMALNE DRIFTY
Następny artykuł:

EKSTREMALNE DRIFTY

tvnpix